У зв’язку з закінченням сезону найактивніших літніх пасажирських перевезень у графіку руху поїздів на Львівській залізниці відбудуться зміни." /> У зв’язку з закінченням сезону найактивніших літніх пасажирських перевезень у графіку руху поїздів на Львівській залізниці відбудуться зміни."> У зв’язку з закінченням сезону найактивніших літніх пасажирських перевезень у графіку руху поїздів на Львівській залізниці відбудуться зміни." />

Львівщина позбудеться двох залізничних маршрутів

logo
Львівщина позбудеться двох залізничних маршрутів - главная фотография

У зв’язку з закінченням сезону найактивніших літніх пасажирських перевезень у графіку руху поїздів на Львівській залізниці відбудуться зміни.
Про це повідомили сьогодні у прес-центрі Львівської залізниці.
Зокрема, з 29 вересня припиняє курсування поїзд № 256/255 сполученням Львів–Сімферополь та буде скасовано курсування безпересадкового вагона №28 сполученням Ужгород–Сімферополь. А з 30 вересня припинить курсування поїзд № 296/295 сполученням Чернівці–Сімферополь. Також з 14 вересня закінчується курсування поїзда № 47/48 сполученням Санкт-Петербург–Львів.
Поїзд № 13/14 сполученням Ужгород–Київ у вересні курсуватиме щоденно, оскільки тут використано один склад формування Південно-Західної залізниці та один склад формування Львівської залізниці. У жовтні заплановано встановити курсування цього поїзда щоденно вже двома складами Львівської залізниці.
З 1 жовтня розпочинається курсування поїзда № 668/667 сполученням Чернівці–Ковель з періодичністю курсування через день. Поїзд відправлятиметься з Чернівців по непарних числах, а з Ковеля – по парних. Водночас поїзд № 84/83 сполученням Ковель–Одеса з 19 вересня курсуватиме через день із Ковеля по непарних числах та із Одеси по парних числах.

Оставить свой комментарий: