Заступником начальника міліції Львівщини – начальником міліції громадської безпеки призначено Сергія Маруняка. Про це повідомляється на сайті міліції Львівщини." /> Заступником начальника міліції Львівщини – начальником міліції громадської безпеки призначено Сергія Маруняка. Про це повідомляється на сайті міліції Львівщини."> Заступником начальника міліції Львівщини – начальником міліції громадської безпеки призначено Сергія Маруняка. Про це повідомляється на сайті міліції Львівщини." />

Маруняк став заступником начальника міліції Львівщини

logo
Маруняк став заступником начальника міліції Львівщини - главная фотография

Заступником начальника міліції Львівщини – начальником міліції громадської безпеки призначено Сергія Маруняка. Про це повідомляється на сайті міліції Львівщини.
Маруняк став четвертим за рахунком заступником начальника ГУ МВСУ у Львівській області Олександра Рудяка.
Як зазначається у біографії Маруняка, оприлюдненій на сайті міліції, його призначено на посаду заступника – начальника міліції громадської безпеки у серпні цього року.
Раніше Маруняк працював на посаді начальника управління профілактики правопорушень ГУ МВС України у Львівській області.
Раніше призначені заступниками начальника міліції Львівщини Василь Кундик (перший заступник начальника – начальник слідчого управління), Дмитро Неклюдов (заступник начальника – начальник кримінальної міліції) та Андрій Карпінець.
Нагадаємо, в міліції Львівщини звільнилося крісло заступника начальника – начальника міліції громадської безпеки. Цю посаду обіймав Михайло Курочка.

Оставить свой комментарий: