Відповідно до результатів судово-психіатричної експертизи чоловіка, який 20 липня цього року напав на мера Львова, визнано неосудним." /> Відповідно до результатів судово-психіатричної експертизи чоловіка, який 20 липня цього року напав на мера Львова, визнано неосудним."> Відповідно до результатів судово-психіатричної експертизи чоловіка, який 20 липня цього року напав на мера Львова, визнано неосудним." />

Нападника на мера Львова визнали неосудним

logo
Нападника на мера Львова визнали неосудним - главная фотография

Відповідно до результатів судово-психіатричної експертизи чоловіка, який 20 липня цього року напав на мера Львова, визнано неосудним.
Про це 2 вересня у коментарі IA ZIK повідомила прес-секретар прокурора Львівської області Мар’яна Гайовська. За її словами, матеріали кримінального провадження скеровані до суду щодо застосування щодо цього чоловіка заходів примусового медичного характеру – примусового лікування.
Нагадаємо, 20 липня у Львові затримали чоловіка, який двічі за день напав на міського голову Андрія Садового – коли мер ішов до міської ради і коли її покидав. Під час другого нападу зловмисника затримали. Ним виявився 32-річний безробітний.
Додамо, що чоловіка звати Тарас Копровський і він лікувався у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні 7 разів.
Тим часом, міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що визначити, чи був замовним напад на нього, має слідство. «Я не підозрюю нікого», – сказав він, відповідаючи на запитання про те, чи можуть мати підстави чутки про те, що до нападу причетні «свободівці».

Оставить свой комментарий: