Прокуратурою Жидачівського району Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього землевпорядника Бортниківської сільської ради за вчинення к" /> Прокуратурою Жидачівського району Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього землевпорядника Бортниківської сільської ради за вчинення к"> Прокуратурою Жидачівського району Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього землевпорядника Бортниківської сільської ради за вчинення к" />

На Львівщині посадовець забрав у громади ділянку землі, вартістю 60 тис. грн

logo
На Львівщині посадовець забрав у громади ділянку землі, вартістю 60 тис. грн - главная фотография

Прокуратурою Жидачівського району Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього землевпорядника Бортниківської сільської ради за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.
Останній, будучи службовою особою органу місцевого самоврядування, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно в інтересах третіх осіб власноручно вніс в офіційні документи завідомо неправдиві дані, на підставі яких у 1995-2005 роках, складено та видано завідомо неправдиві рішення сесії Бортниківської сільської ради «Про передачу земельних ділянок у власність і постійне користування».
Установлено, що внаслідок його незаконних дій із власності територіальної громади вилучено земельну ділянку загальною площею 0,4789 га, чим завдано збитків на суму понад 60 тис. грн.

Оставить свой комментарий: