У Львові був убитий відомий програміст Роман Нікіта, який був співвласником компанії з розробки комп'ютерних ігор Nravo. " /> У Львові був убитий відомий програміст Роман Нікіта, який був співвласником компанії з розробки комп'ютерних ігор Nravo. "> У Львові був убитий відомий програміст Роман Нікіта, який був співвласником компанії з розробки комп'ютерних ігор Nravo. " />

Львівського підприємця -"айтішника" вбили у під’їзді власного будинку

logo
Львівського підприємця -"айтішника" вбили у під’їзді власного будинку - главная фотография

У Львові був убитий відомий програміст Роман Нікіта, який був співвласником компанії з розробки комп'ютерних ігор Nravo.
Трагедія сталася ввечері 26 серпня в одному із спальних районів міста. "Він був хорошою людиною: інтелігентним, неконфліктним, освіченим, спокійним, врівноваженим. Ні один з його товаришів по службі не сказав про нього жодного поганого слова", - розповів заступник начальника міської міліції Павло Гарасим. Чоловік помер від десяти ножових поранень. Всі особисті речі вбитого не вкрадені: кредитні картки, гроші.
Не виключено, що одним із мотивів убивства співвласника IT-компанії Романа Микити були фінансові причини (одна з офіційних версій). Адже компанія Nravo – найкрупніша ігрова студія в Україні.
За даними журналу Forbes річний оборот компанії складає 5 млн. дол. Це при тому, що компанія заснована всього три роки тому, а у її львівському представництві працює нині 100 осіб.Відомо також, що компанія розробляє ігри для дешевих мобільних телефонів і її доробок за останніх три роки – 12 ігор. Можливо, багатьом відомі ігри «Ферма» або «Герої», розробники яких намагаються робити все, щоб гравець залишався у грі якомога довше.
Нині в іграх, які розробила Nravo, перебуває понад 10 млн. користувачів, які здебільшого проживають на території країн колишнього союзу. Керівники Nravo розміщають посилання на свої ігри у найпопулярніших соцмережах – «Одноклассники», Google Play, «Мой Мир».

Оставить свой комментарий: