У ході розслідування за фактом смертельної ДТП на Львівщині оголошено про підозру посадовцю ДП «Львівоблавтодор»." /> У ході розслідування за фактом смертельної ДТП на Львівщині оголошено про підозру посадовцю ДП «Львівоблавтодор»."> У ході розслідування за фактом смертельної ДТП на Львівщині оголошено про підозру посадовцю ДП «Львівоблавтодор»." />

Чиновника «Львівоблавтодору» можуть посадити за ями на дорогах

logo
Чиновника «Львівоблавтодору» можуть посадити за ями на дорогах - главная фотография

У ході розслідування за фактом смертельної ДТП на Львівщині оголошено про підозру посадовцю ДП «Львівоблавтодор». Зокрема, посадовець підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 288 КК України, тобто порушення правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, вчинене особою, відповідальною за будівництво, реконструкцію, ремонт чи утримання автомобільних доріг, якщо це порушення спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження, або смерть, повідомляє «Новий погляд».
Як розповіли у прес-службі прокуратури області, слідчими УМВС України на Львівській залізниці завершується досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце у жовтні 2011 року на ділянці автомобільної дороги Мукачево-І.Франківськ-Рогатин-Львів. Тоді внаслідок ДТП дві особи загинуло ще дві отримали тілесні ушкодження.
Як вже установлено в ході досудового розслідування, незважаючи на те, що філією «Львівська ДЕД» у жовтні 2011 року отримувались матеріали для проведення аварійного ямкового ремонту, внаслідок бездіяльності її посадовців, вказана автомобільна дорога відповідним чином відремонтована не була. Крім того, жодних дорожніх знаків, які б попереджали учасників дорожнього руху про такі ділянки також встановлено не було.
Відтак у вказаному провадженні, після проведення великої кількості судових експертиз слідчим за погодженням з процесуальним керівником прокуратури, оголошено про підозру посадовцю «Львівська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» у скоєнні вищезазначеного кримінального правопорушення.

Оставить свой комментарий: