Влада посилює тиск на Демократичний Альянс – тепер вбивство

logo
Влада посилює тиск на Демократичний Альянс – тепер вбивство - главная фотография

Після невдалої спроби сфальсифікувати справу про пограбування проти активістів Демократичного Альянсу, влада розпочала нові репресії: на цей раз звинувачення у вбивстві. За повідомленням ряду ЗМІ голову кримського осередку партії Сергія МОКРЕНЮКА підозрюють у вбивстві мера Феодосії.

Про це повідомляє прес-служба партії "Демократичний Альянс".

«Про те, що мене підозрюють у вбивстві мера я дізнався з новин. Це чергова спланована провокація проти Демократичного Альянсу і мене особисто. Замість того, щоб шукати справжніх вбивць мера та встановлення їхніх мотивів правоохоронці відробляють замовлення влади на боротьбу з «неугодними». Не здивуюсь, якщо зараз повним ходом йде фабрикація доказів моєї причетності» - заявив Сергій МОКРЕНЮК, голова кримського осередку Демократичного Альянсу.

«Ми маємо справу зі спланованою системною роботою по дискредитації і репресіях проти активістів Демократичного Альянсу. Не вдалося сфальсифікувати справу у Броварах, у Борисполі, сфальсифікуємо у Феодосії. При цьому зростає цинізм і нахабність влади від звинувачень у пограбуваннях до звинувачень у вбивстві. Все це здійснюється з однієї простою ціллю – залякати і дискредитувати. Ми будемо захищатись і ще більше посилювати свою боротьбу з режимом» - сказав голова партії Василь ГАЦЬКО.

«Сергій МОКРЕНЮК, голова кримського осередку партії Демократичний Альянс, координує кампанію «50 тисяч гривень за мера-корупціонера», а також є адвокатом потерпілих в резонансному ДТП у Феодосії за участю швидкої та співробітника СБУ Михайла Анісімова», - йдеться в повідомленні прес-служби партії.

Оставить свой комментарий: