Керівник міського АТП № 1 Михайло Сидорович від сьогодні йде у відпустку." /> Керівник міського АТП № 1 Михайло Сидорович від сьогодні йде у відпустку."> Керівник міського АТП № 1 Михайло Сидорович від сьогодні йде у відпустку." />

Головний транспортник Львова втік у відпустку

logo
Головний транспортник Львова втік у відпустку - главная фотография

Керівник міського АТП № 1 Михайло Сидорович від сьогодні йде у відпустку. Таким рішенням Михайло Сидорович хоче забезпечити максимальну об’єктивність розслідування щодо діяльності АТП № 1 у Львові, яке розпочало міське управління внутрішніх справ УМВС у Львівській області, інформує прес-служба Львівської міськради.
«Сьогодні я мав розмову зі слідчими міського управління внутрішніх справ щодо нібито зловживань на АТП № 1.
Я вимагаю, щоб у цій справі провели об’єктивне розслідування. Щоб верх взяла правда, а не популізм і оббріхування. Адже ми маємо результати перевірки Держфінінспекції, згідно з якими не виявлено порушень. Натомість кожного дня це питання все більше політизують.
Щоб не було тиску та розслідування було максимально справедливим, від сьогодні я йду у відпустку. Виконуючим обов’язки керівника АТП №1 буде заступник з фінансових питань Олександр Дмитрук», - зауважив керівник АТП №1 Михайло Сидорович.  
Прокуратура почала перевірку АТП №1 після того, як комісія у складі п’яти депутатів міськради провела перевірку підприємства і виявила численні фінансові зловживання. Зокрема мова йшла про 200 тисяч гривень тіньових коштів щодня від перевезень орендованим транспортом, які ніяким чином не обліковувались і не здавались у касу. Причому вартість оренди в окремих випадках складала всього 10 гривень.  Також комісія з’ясувала, що директор підприємства самостійно приймав рішення про позики великих сум на придбання 18 несправних автомобілів за ринковими цінами. Підприємство укладало угоду на 25 тис. грн з юридичною фірмою, маючи при цьому штатного юриста, крім того, було закуплено квитків, які не видаються пасажирам, на понад 22 тис. грн.

Оставить свой комментарий: