Уряд включив державне підприємство «Арена Львів» до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки" /> Уряд включив державне підприємство «Арена Львів» до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки"> Уряд включив державне підприємство «Арена Львів» до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки" />

Уряд надав «Арені-Львів» новий статус

logo
Уряд надав «Арені-Львів» новий статус - главная фотография

Уряд включив державне підприємство «Арена Львів» до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки.
На думку Мінспорту, прийняття такого рішення посприяє розвиткові держпідприємства «Арена Львів», можливості надання йому відповідно до закону «Про фізичну культуру і спорт» пільг з оплати за користування комунальними послугами та електроенергією, а також фінансової підтримки з державного бюджету.
Нагадаємо, стадіон «Арена Львів» був відкритий 29 жовтня 2011 р. для проведення на ньому матчів фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Оставить свой комментарий: