У Львові приховали факт про потужний і небезпечний для життя львів'ян вибух на підприємстві." /> У Львові приховали факт про потужний і небезпечний для життя львів'ян вибух на підприємстві."> У Львові приховали факт про потужний і небезпечний для життя львів'ян вибух на підприємстві." />

У Львові приховали факт вибуху не небезпечному виробництві

logo
У Львові приховали факт вибуху не небезпечному виробництві - главная фотография

У Львові приховали факт про потужний і небезпечний для життя львів'ян вибух на підприємстві. Про це виданню "Погляд" розповіли мешканці сусіднього із підприємством будинку.
15 серпня о 22. 20 год стався потужний вибух на підприємстві "Соренсен і Хаар", яке розташоване неподалік від житлового будинку № 134 на вул. Шевченка у Львові.
Як розповів голова ОСББ "Західні ворота", мешканець буд. на вул. Шевченка, 134 Олександр Михновецький, внаслідок хвилі від вибуху тріснули шиби у квартирах мешканців. "Це був стовп вогню, схожий на ядерний вибух. Висота полум'я була близько 50 метрів. До 2 години на території ще були пожежники", - каже Михновецький.
За його словами, підприємство розташоване за 50 метрів від майданчика, де бавляться діти і за менше, аніж 100 метрів від житлового 9-поверхового будинку, де мешкає понад 1000 людей.
Коли стався вибух, то пожежників, як стверджують мешканці, викликали вони самі, а не працівники підприємства. "Це щастя, що вогонь не перекинувся на складські приміщення, де зберігається деревина. Тоді дуже легко могло статися і займання нашого будинку", – каже мешканець будинку № 134 на вул. Шевченка Роман Мельник.
Та найбільше, що дивує людей, це замовчування цього факту. Оскільки жодної інформації від прес-служби ГУ ДСНС України у Львівській області про цю пожежу не було, незважаючи на її значення і близькість розташування палаючого об'єкта до житлового будинку.
Керівник прес-служби ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев підтвердив факт пожежі і пояснив, чому інформацію про це не оприлюднили.
"Оскільки об'єкт перебуває на відомчій території, то ми щодо розслідування на ньому і його інспектування не маємо стосунку. У них є свої структури, що проводять пожежний нагляд", - каже Туровцев. Окрім того, за його словами, не було оприлюдено факту про цю подію, бо об'єкт належить до відомства Міноборони.
Приналежністю об'єкта до відомства Міноборони, керівник прес-служби також пояснює і те, що не було оприлюдено факту про цю подію.
"Розслідування і пожежний нагляд проводять не наші інспектори, а інша структура. Оскільки звернень ні журналістських, ні від мешканців не було, якщо би були такі звернення, то ми б надали інформацію. Гасили пожежу 6 машин", - розповів Туровцев.
Незважаючи на слова речника, виглядає це досить дивно, оскільки на сайті ГУ ДСНС постійно з'являється інформація про різні надзвичайні ситуації і без звернень журналістів.
Також дивує той факт, що люди два роки домагалися, щоб підприємство показало їм дозвільні документи на свою діяльність. Вдалося це зробити аж через суд.

Оставить свой комментарий: