Співробітники СБУ викрили і припинили спробу незаконного заволодіння 13 об’єктами нерухомого майна громади міста Львова, орієнтовною вартістю 30 млн грн." /> Співробітники СБУ викрили і припинили спробу незаконного заволодіння 13 об’єктами нерухомого майна громади міста Львова, орієнтовною вартістю 30 млн грн."> Співробітники СБУ викрили і припинили спробу незаконного заволодіння 13 об’єктами нерухомого майна громади міста Львова, орієнтовною вартістю 30 млн грн." />

СБУ проводить обшуки у Львівській міськраді: викрито спробу вкрасти нерухомості на 30 млн. грн.

logo
СБУ проводить обшуки у Львівській міськраді: викрито спробу вкрасти нерухомості на 30 млн. грн. - главная фотография

Співробітники СБУ викрили і припинили спробу незаконного заволодіння 13 об’єктами нерухомого майна громади міста Львова, орієнтовною вартістю 30 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Управління СБУ у Львівській області.
Встановлено, що впродовж 2011-2012 років суддя одного з міськрайонних судів Львівської області виніс низку неправосудних ухвал щодо визнання права власності на 13 об’єктів нерухомого комунального майна Львівської міської ради. У подальшому ці об’єкти були незаконно зареєстровані службовцями Обласного комунального підприємства Львівської облради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» (ОКП ЛОР «БТІ та ЕО») на підставних фізичних осіб, які проживають на території одного із райцентрів Львівської області та не мають жодного відношення до цих об’єктів нерухомості.
За матеріалами СБУ, органами прокуратури розпочато кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) КК України.
Зазначимо, сьогодні, 20 серпня, в рамках кримінального провадження співробітники СБУ спільно з прокуратурою проводять обшуки у структурних підрозділах Львівської міської ради та ОКП ЛОР «БТІ та ЕО».

Оставить свой комментарий: