Від червня в місті не курсує тролейбус №11, маршрут якого пролягав від вул. Шота Руставелі до кладовища на вул. Зеленій." /> Від червня в місті не курсує тролейбус №11, маршрут якого пролягав від вул. Шота Руставелі до кладовища на вул. Зеленій."> Від червня в місті не курсує тролейбус №11, маршрут якого пролягав від вул. Шота Руставелі до кладовища на вул. Зеленій." />

Через погану дорогу у Львові скасували обслуговування маршруту тролейбусом

logo
Через погану дорогу у Львові скасували обслуговування маршруту тролейбусом - главная фотография

Від червня в місті не курсує тролейбус №11, маршрут якого пролягав від вул. Шота Руставелі до кладовища на вул. Зеленій. Причина - вкрай поганий стан дорожнього покриття на вул. Зеленій від межі міста. Про це повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», інформує прес-служба ЛМР.
«Відповідно до рішення комісії, у зв’язку з незадовільним стан дороги від 7 червня 2013 року було припинено рух тролейбуса №11. Якщо дорогу відремонтують - тролейбус знову курсуватиме», - говорить начальник служби диспетчеризації та організації руху ЛКП «Львівелектротранс» Олег Білокурий.
Нагадаємо, відрізок дороги на вул. Зеленій від мосту і до кладовища знаходиться поза межею міста та не перебуває на балансі Сихівської районної адміністрації. Відтак, ремонт ділянки місто проводити не може.

Оставить свой комментарий: