Повноцінна робота шести підприємств, що забезпечують підготовку, випуск та розповсюдження газети "Експрес" заблокована." /> Повноцінна робота шести підприємств, що забезпечують підготовку, випуск та розповсюдження газети "Експрес" заблокована."> Повноцінна робота шести підприємств, що забезпечують підготовку, випуск та розповсюдження газети "Експрес" заблокована." />

Відомство Клименка заблокувало роботу львівської газети

logo
Відомство Клименка заблокувало роботу львівської газети - главная фотография

Повноцінна робота шести підприємств, що забезпечують підготовку, випуск та розповсюдження газети "Експрес" заблокована. Про це повідомило керівництво видання, яке цитує "Тиждень.ua".
"Починаючи з 16.30 12 серпня усі ці підприємства одночасно позбавлені можливості реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, що адмініструється центральним апаратом Міністерства доходів та зборів", - йдеться у повідомленні.  
"При відправленні податкових накладних для реєстрації повертається електронна квитанція, в якій ДПС зазначає, що документ не прийнято, у зв’язку начебто помилкою такого змісту:  "місцезнаходження юридичної особи продавця товарів/послуг, вказане у документі не відповідає інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", - уточнили в редакції.
"Втім, дані цих підприємств, вказані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців на сайті Мінюсту та  у податкових накладних, виданих цими продавцями  – ідентичні. Жодної помилки, про яку зазначено у квитанції про відмову в реєстрації податкової накладної – немає", - йдеться у повідомленні.  
У виданні звертають увагу, що проблема виникла одночасно у підприємств ТзОВ "Газета Експрес", "Експрес Груп", "Фонд "Свобода слова", "Експрес Медіа Друк", "Експрес Медіа Поліграф" та інших.
Увечері працівники фінансових відділів зазначених підприємств провели звірку із податковими інспекціями, де перебувають на обліку. Під час звірки даних розбіжностей не виявлено.
"Уже всім  зрозуміло, що причини блокування абсолютно штучні, вони не мають жодних законних підстав, -- сказав Ігор Починок у коментарі. – Чому ж тоді це відбувається? Можливо, причина у тому, що наші видання, і зокрема газета "Експрес", категорично відмовились друкувати рекламні матеріали Арбузова та Вілкула, які віднедавна заполонили інформаційний простір і восхваляють цих чиновників? А, можливо, комусь не не сподобалась різка критика  Партії регіонів у статтях, які ми опублікували у декількох останніх номерах? Причини можуть бути дуже банальні, будь-якої логіки у діях чиновників ми не бачимо, тому не виключаємо, що маємо справу з наслідками нервової реакції якого високопоставленого чиновника»,  - розповів Головний редактор газети "Експрес" Ігор Починок.

Оставить свой комментарий: