Львівська область має величезний потенціал у розвитку туризму, зокрема, міжнародного. Але в це треба вкладати гроші, яких наразі бракує, і шукати інвесторів." /> Львівська область має величезний потенціал у розвитку туризму, зокрема, міжнародного. Але в це треба вкладати гроші, яких наразі бракує, і шукати інвесторів."> Львівська область має величезний потенціал у розвитку туризму, зокрема, міжнародного. Але в це треба вкладати гроші, яких наразі бракує, і шукати інвесторів." />

У Львівщини є великий туристичний потенціал, але немає коштів – чиновник

logo
У Львівщини є великий туристичний потенціал, але немає коштів – чиновник - главная фотография

Львівська область має величезний потенціал у розвитку туризму, зокрема, міжнародного. Але в це треба вкладати гроші, яких наразі бракує, і шукати інвесторів. Про це сьогодні, 8 серпня, на прес-конференції повідомив в. о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Левко Захарчишин.
Львів та область відвідує велика кількість туристів, проте вони витрачають мало грошей під час перебування на цій території.
За словами, Левка Захарчишина, навіть біля історичного селища Стільсько, звідки походять Білі Хорвати, немає готелів, аби поселити туристичну групу.
"До нас багато туристів приїжджають, але залишають мало грошей. Скільки в Україні залишає грошей турист - на порядок менше. Завдання стоїть не нарощувати вал, скільки нарощувати можливість туристів залишити гроші", - зазнаив Захарчишин.
Також однією з проблем є те, що музеї Львова та Львівщини не можуть конкурувати з Європейськими музеями по ціні. Наші музеї примітивніші, тому якщо підняти ціни, туристи ігноруватимуть ці заклади.
Крім цього, під час прес-конференції, фотокореспондент Євген Кравс заявив, що на Львівщині бракує кемпінгів. Ними зазвичай користуються люди, які фінансово забезпечені, тому кемпінги могли б поповнювати бюджет Львівщини.

Оставить свой комментарий: