У середу вежу львівської Ратуші закриють на ремонт та реставрацію, що триватиме до жовтня. Як розповів в.о." /> У середу вежу львівської Ратуші закриють на ремонт та реставрацію, що триватиме до жовтня. Як розповів в.о."> У середу вежу львівської Ратуші закриють на ремонт та реставрацію, що триватиме до жовтня. Як розповів в.о." />

Годинник на львівській Ратуші буде з позолотою

logo
Годинник на львівській Ратуші буде з позолотою - главная фотография

У середу вежу львівської Ратуші закриють на ремонт та реставрацію, що триватиме до жовтня. Як розповів в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської міськради Ігор Фалюта, роботи виконає підрядна організація «Центр комплекс», що раніше реставрувала фасад готелю «Київ» у Львові, а її фахівці виконували реставраційні роботи в Оперному театру в Одесі.
Під час робіт із реставрації львівської Ратуші обіцяють відреставрувати також і годинник. Циферблат та стрілки його будуть з позолотою.
 «У проекті закладена позолота та циферблату та стрілок годинника, а також «яблучка» на шпилі Ратуші. Підрядна організація буде залучати субпідрядні організації, якщо буде необхідно, що спеціалізуються на такому виді робіт, як реставрація з позолотою окремих елементів», - повідомив Ігор Фалюта.
Нагадаємо, на реставраційно-ремонтні роботи та реконструкцію львівської Ратуші у бюджеті розвитку Львова на 2013 рік передбачено 1,2 млн грн.

Оставить свой комментарий: