Прокуратура Львівської області підтримала державне обвинувачення у багатоепізодній кримінальній справі стосовно трьох членів організованої групи, яка була сформована ви" /> Прокуратура Львівської області підтримала державне обвинувачення у багатоепізодній кримінальній справі стосовно трьох членів організованої групи, яка була сформована ви"> Прокуратура Львівської області підтримала державне обвинувачення у багатоепізодній кримінальній справі стосовно трьох членів організованої групи, яка була сформована ви" />

Банда грузинів три місяці грабувала квартири заможних львів’ян

logo
Банда грузинів три місяці грабувала квартири заможних львів’ян - главная фотография

Прокуратура Львівської області підтримала державне обвинувачення у багатоепізодній кримінальній справі стосовно трьох членів організованої групи, яка була сформована виключно з громадян Грузії та спеціалізувалась на квартирних крадіжках, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.
Встановлено, що останні, діючи упродовж лише 3 місяців, пограбували помешкання львів’ян на суму 240 тис. грн. Водночас, за такі діяння зловмисників засуджено на строки позбавлення волі від 4 до 6 років з конфіскацією майна. Не погоджуючись з м’якістю призначеного судом покарання, прокуратурою області внесено апеляцію на вказаний вирок.

Оставить свой комментарий: