Керівники Головного управління Міністерства доходів у Львівській області позбулись статусу виконуючих обов’язки." /> Керівники Головного управління Міністерства доходів у Львівській області позбулись статусу виконуючих обов’язки."> Керівники Головного управління Міністерства доходів у Львівській області позбулись статусу виконуючих обов’язки." />

Управління Міндоходів у Львівській області очолило нове-старе керівництво

logo
Управління Міндоходів у Львівській області очолило нове-старе керівництво - главная фотография

Керівники Головного управління Міністерства доходів у Львівській області позбулись статусу виконуючих обов’язки.
Сьогодні для представлення начальника Головного управління Міндоходів Віталія Пекарчука та начальника Львівської митниці Сергія Попазогла, які обіймали ці почади і до об’єдання, з Києва приїхав перший заступник Міністра доходів і зборів Степан Дериволков.
Він заявив, що інтеграція податкової та митної служб завершилась на всіх рівнях.
«Міндоходів не є органом тиску на платників податків і повинне зробити все, для того, щоб переконати в цьому все суспільство», – наголосив чиновник.
Дериволков, запевнив, що основною метою об’єднання – є створення максимально простих і зрозумілих умови для ведення бізнесу в Україні, а результати реформи відчутні вже сьогодні.
Він, також, додав, що у рамках створення Міндоходів докорінно змінились принципи роботи податкової міліції. «В її діяльності відсутній фіскальний тиск, мінімум втручання у справу сумлінних платників податків. Здійснено реформування особового складу до оптимальної кількості», – повідомив Дериволков.

Оставить свой комментарий: