У Львові під час будівельних робіт на вул. Городоцькій були виявлені рештки дерев’яних конструкцій та кам'яний мур, повідомляє «Галінфо»." /> У Львові під час будівельних робіт на вул. Городоцькій були виявлені рештки дерев’яних конструкцій та кам'яний мур, повідомляє «Галінфо»."> У Львові під час будівельних робіт на вул. Городоцькій були виявлені рештки дерев’яних конструкцій та кам'яний мур, повідомляє «Галінфо»." />

Під час ремонту вулиці у Львові знайдено унікальні артефакти

logo
Під час ремонту вулиці у Львові знайдено унікальні артефакти - главная фотография

У Львові під час будівельних робіт на вул. Городоцькій були виявлені рештки дерев’яних конструкцій та кам'яний мур, повідомляє «Галінфо».
«Зараз ми опрацьовуємо кілька версій. Виявлений мур досить цікавий для нас. Він викладений із потужних кам’яних брил на вапняно-піщаному розчині. Мур є сіро-жовтого кольору, а це вказує на те, що він є досить давній. Цікаво, що він є абсидного типу. Такі абсиди, наштовхують на думку, що тут могла бути якась сакральна споруда», - розповів молодший науковий співробітник «Рятівної археологічної служби» Остап Лазурко.
Наразі археологи лише припускають, що виявлені мури можуть датуватися періодом Середньовіччя, однак перш ніж зробити остаточні висновки науковці хочуть вивчити всі знахідки та порівняти конструкції з архівними планами.
Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза зазначив, що на ділянці, де проводиться археологічний нагляд, зупинили виконання робіт до з’ясування, що ж саме за мур вдалося розкопати.
Він зазначив, що археологи будуть досліджувати ділянку до понеділка, і «Львівавтодор» готовий надати техніку та виконавців, щоб швидше були проведені дослідження.

Оставить свой комментарий: