З середи на ремонт закриють вул.Шевченка на ділянці від церкви Анни і до місця будівництва транспортної розв’язки. Проїзд по вул.Клепарівській буде закрито." /> З середи на ремонт закриють вул.Шевченка на ділянці від церкви Анни і до місця будівництва транспортної розв’язки. Проїзд по вул.Клепарівській буде закрито."> З середи на ремонт закриють вул.Шевченка на ділянці від церкви Анни і до місця будівництва транспортної розв’язки. Проїзд по вул.Клепарівській буде закрито." />

У Львові перекриють частину вулиці Шевченка для ремонту

logo
У Львові перекриють частину вулиці Шевченка для ремонту - главная фотография

З середи на ремонт закриють вул.Шевченка на ділянці від церкви Анни і до місця будівництва транспортної розв’язки. Проїзд по вул.Клепарівській буде закрито. Про це Варіанти проінформувала прес-служба Львівської міськради.
Як розповів в. о. начальника управління капітального будівництва ЛМР Ігор Фалюта, оскільки на минулій сесії ЛМР додано 9 млн грн., то цього року зроблять не тільки транспортну розв’язку,а й відремонтують частину вул. Шевченка.
Нагадаємо, у Львові будують транспортний вузол на перехресті вул. Городоцька – Шевченка. Замовником робіт виступає управління капітального будівництва ЛМР, виконавцем – ПАТ «ЛСБМУ-1».
Реконструкція транспортного вузла на перехресті вулиць Городоцької – Т.Шевченка проводиться, аби розвантажити існуюче перехрестя вулиць Городоцької – Т.Шевченка і максимально підвищити пропускну здатність автотранспорту та міського електротранспорту.
Зараз проводять роботи з демонтажу бруківки, трамвайної колії, влаштування дорожнього корита (виконано 1100 кв. м), демонтовано нежитловий будинок, який місто викупило для суспільних потреб (площа - 268,8 кв. м)
Відповідно до завдання та проектування, реконструкція здійснюється з виділенням 2-х пускових комплексів:
перший – вул. Городоцька (від вул. Замкненої до вул. Т.Шевченка);
другий – вул. Т.Шевченка (від вул. Городоцької до проектованого проїзду і проектований проїзд).

Оставить свой комментарий: