Вечором суботи близько 18:00 на площі Ринок було вчинено напад на міського голову Львова Андрія Садового. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. " /> Вечором суботи близько 18:00 на площі Ринок було вчинено напад на міського голову Львова Андрія Садового. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. "> Вечором суботи близько 18:00 на площі Ринок було вчинено напад на міського голову Львова Андрія Садового. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. " />

На львівського мера скоєно подвійний напад

logo
На львівського мера скоєно подвійний напад - главная фотография

Вечором суботи близько 18:00 на площі Ринок було вчинено напад на міського голову Львова Андрія Садового. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
"Невідомий молодик спортивної статури наніс цілеспрямований удар в обличчя", - йдеться у повідомленні.
Завдяки вдалій реакції удар не спричинив значної шкоди. Випадок стався, коли міський голова проходив площею Ринок.
А близько 22:30 год. відбувся повторний напад на міського голову Львова Андрія Садового. Як і перший напад, повторний інцидент стався на площі Ринок, коли мер Львова виходив з Ратуші. Невідомий накинувся на Андрія Садового зі спини.
Цього разу нападника затримали правоохоронці в штатському, які в цей час перебували на площі Ринок. Варто нагадати, що мер Львова не користується особистою охороною.
Про особу та мотиви нападника поки що нічого не повідомляється. За повідомленням видання «Новий погляд», з посиланням на власні джерела, на міського голову напав психічнохворий чоловік.
«Виглядає, що людина – реально слаба. Кажуть, буквально кілька днів тому чоловік вийшов із лікування», - каже джерело.
Водночас джерело стверджує, що першими словами нападника після затримання було щось на кшталт: «Він зруйнував мій бізнес. Він зіпсував мені життя».

Оставить свой комментарий: