Олег Засадний координуватиме роботу з питань підготовки заявки Львова до Олімпійських та Паралімпійських ігор." /> Олег Засадний координуватиме роботу з питань підготовки заявки Львова до Олімпійських та Паралімпійських ігор."> Олег Засадний координуватиме роботу з питань підготовки заявки Львова до Олімпійських та Паралімпійських ігор." />

Мер Львова отримав нового радника з питань Олімпіади

logo
Мер Львова отримав нового радника з питань Олімпіади - главная фотография

Олег Засадний координуватиме роботу з питань підготовки заявки Львова до Олімпійських та Паралімпійських ігор. Він також призначений позаштатним радником міського голови Львова, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«Олег Засадний призначений позаштатним радником міського голови Львова з питань підготовки заявки Львова до Олімпійських та Паралімпійських ігор на громадських засадах»,  - сказано в повідомленні прес-служби міськради.
Разом з тим, начальник відділу кадрів ЛМР Галина Бордун повідомила, що Олег Засадний очолить Львівський офіс комітету, що займатиметься підготовкою заявки до Олімпійських та Паралімпійських ігор.
Відтак, в.о. директора департаменту «Євро 2012» призначено директора департаменту «Адміністрація міського голови» Андрія Москаленка, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку – Олега Вілюру.

Оставить свой комментарий: