Міський голова Львова Андрій Садовий не отримав жодних підтверджень порушень та зловживань після депутатської перевірки львівського комунального підприємства АТП-1, хоч" /> Міський голова Львова Андрій Садовий не отримав жодних підтверджень порушень та зловживань після депутатської перевірки львівського комунального підприємства АТП-1, хоч"> Міський голова Львова Андрій Садовий не отримав жодних підтверджень порушень та зловживань після депутатської перевірки львівського комунального підприємства АТП-1, хоч" />

Мер Львова готовий звільнити головного автобусного комунальника

logo
Мер Львова готовий звільнити головного автобусного комунальника - главная фотография

Міський голова Львова Андрій Садовий не отримав жодних підтверджень порушень та зловживань після депутатської перевірки львівського комунального підприємства АТП-1, хоча особисто просив минулого тижня Валерія Веремчука надати результати перевірки.
Що більше, Андрій Садовий запевнив, що готовий у разі засвідчення порушень звільнити директора підприємства Михайла Сидоровича, хоча жодних претензій до керівника міський голова не має. Про це Андрій Садовий сказав сьогодні на брифінгу.
"Минуло вісім днів, а я не отримав від нього жодного документа. Натомість я чую розмови про якісь порушення. Будь ласка, покажіть мені якісь документи про виявлені порушення, і я скерую це у відповідні органи», - заявив Садовий.
Мер висловив припущення, що деякі депутати можуть мати особисту неприязнь до керівника АТП, тому й поширюють таку інформацію.
Відзначимо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що у львівському комунальному АТП№1 дивним чином при найбільшій кількості пасажирів зменшилися офіційні касові збори за перевезення у порівнянні з 2011 роком.

Оставить свой комментарий: