Працівники правоохоронних органів затримали заступника мера Миколаєва Львівської області, який перебував у розшуку через підозру у хабарництві." /> Працівники правоохоронних органів затримали заступника мера Миколаєва Львівської області, який перебував у розшуку через підозру у хабарництві."> Працівники правоохоронних органів затримали заступника мера Миколаєва Львівської області, який перебував у розшуку через підозру у хабарництві." />

Правоохоронці знайшли заступника мера райцентру на Львівщині, як перебував в розшуку

logo
Правоохоронці знайшли заступника мера райцентру на Львівщині, як перебував в розшуку - главная фотография

Працівники правоохоронних органів затримали заступника мера Миколаєва Львівської області, який перебував у розшуку через підозру у хабарництві.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, місце перебування заступника мера Миколаєва встановили 10 липня, а вже 11 липня Галицький районний суд Львова обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Як альтернативу визначено звільнення під заставу в розмірі 1 млн. 40 тис. грн.
Згаданий посадовець підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Нагадаємо, що мера Миколаєва, а також двох його заступників та керівника аукціонного центру затримали правоохоронці під час отримання хабара в розмірі 1 млн. грн ще на початку червня. Відтоді ж один із заступників міського голови перебував у розшуку.

Оставить свой комментарий: