У Львові заплановано будівництво торгово-розважального центру на 20 тис. кв. м, що стане наймасштабнішим ТРЦ на території південно-західного регіону України." /> У Львові заплановано будівництво торгово-розважального центру на 20 тис. кв. м, що стане наймасштабнішим ТРЦ на території південно-західного регіону України."> У Львові заплановано будівництво торгово-розважального центру на 20 тис. кв. м, що стане наймасштабнішим ТРЦ на території південно-західного регіону України." />

У Львові заплановано будівництво найбільшого ТРЦ в Західній Україні

logo
У Львові заплановано будівництво найбільшого ТРЦ в Західній Україні - главная фотография

У Львові заплановано будівництво торгово-розважального центру на 20 тис. кв. м, що стане наймасштабнішим ТРЦ на території південно-західного регіону України. Про це на зустрічі у Львівській облдержадміністрації повідомив власник ТРЦ «King Cross Leopolis» Джанкарло Стейде, інформує прес-служба ЛОДА.
Зараз тривають роботи із пошуку інвесторів, зокрема з іноземним капіталом, бо українські банки для такої співпраці мають дуже складні умови.
«Найбільша наша проблема – це пошук коштів. Тому ми ще й досі на етапі фінансового аналізу. Українські банківські кредити дуже обмежують нас», – наголосив Джанкарло Стейде.
Підприємець зазначив, що «King Cross Leopolis» – це найбільш успішний проект, а товарооборот на1 кв. м. більший, ніж у Києві.
У відповідь Богдан Матолич запевнив гостей, що облдержадміністрація буде надавати їм будь-яке сприяння у веденні бізнесу та підтримуватиме нові проекти.

Оставить свой комментарий: