У Львові 136 об’єктів комунального майна використовуються з порушенням законодавства – без належного юридичного оформлення." /> У Львові 136 об’єктів комунального майна використовуються з порушенням законодавства – без належного юридичного оформлення."> У Львові 136 об’єктів комунального майна використовуються з порушенням законодавства – без належного юридичного оформлення." />

У Львові 136 фірм «орендують» комунальне майно безкоштовно

logo
У Львові 136 фірм «орендують» комунальне майно безкоштовно - главная фотография

У Львові 136 об’єктів комунального майна використовуються з порушенням законодавства – без належного юридичного оформлення. У такій ситуації орендарі не сплачують жодної копійки до міського бюджету.
Про це йдеться у депутатському запиті депутата міської ради Олександра Алексєєва на ім’я міського голови Львова Андрія Садового, який є у розпорядженні IA «ZIK».
У відповідь на свої запити до міської ради депутат отримав перелік із 136 орендарів – підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які не уклали договори оренди після прийняття ухвал Львівської міської ради про надання об’єктів нерухомості в оренду, проте використовують ці приміщення у свої цілях.
«Це означає, що 136 об’єктів комунальної власності використовуються з порушенням вимогам законодавства та актів Львівської міської ради і без належного юридичного оформлення. Більше того, якщо договір оренди не укладено, то користувач приміщення (орендар) не сплачує жодної орендної плати. Таким чином місто недоотримує до бюджету надходжень за оренду комунальної власності, яка фактично орендується», – наголошується у депутатському запиті.
На думку депутата, пряма відповідальність за те, що комунальне майно незаконно перебуває у користуванні орендарів лежить на уповноважених виконавчих органах Львівської міської ради та їх посадових особах.
У відповідь на депутатський запит наказом начальника управління комунального майна міськради, яке фактично відповідальне за ці порушення, утворено комісію, яка має вивчити та пояснити ситуацію, що склалася.

Оставить свой комментарий: