Управління екології та благоустрою департаменту містобудування передбачило 99 тис. грн." /> Управління екології та благоустрою департаменту містобудування передбачило 99 тис. грн."> Управління екології та благоустрою департаменту містобудування передбачило 99 тис. грн." />

У Львові почали чистити "Алтайські озера"

logo
У Львові почали чистити "Алтайські озера" - главная фотография

Управління екології та благоустрою департаменту містобудування передбачило 99 тис. грн. у міському фонді охорони навколишнього природного середовища на проведення робіт із благоустрою водойм у парку. Також розчистять дно і укріплять берег.
Алтайські озера що на вулиці Чупринки, вирішили почистити через те, що надто багато скарг надходило від мешканців. Планують, що з двох водойм вивезуть до чотириста тон водоростей та мулу.  Завершити роботи планують до  кінця серпня.
 "Перше озеро ми зачищаємо від сміття та мулу, але 1/3 ми того лишемо, бо тут водяться дикі качки   - щоби то все зберегти. В другому озері - будується підпорна стіна, бо там є джерело, з якого надходить вода»,  - розповів Іван Смеречанський, представник компанії підрядника,  що виконує розчистку.
Окрім того, як зазначають в управлінні екології та благоустрою, цього року планують виконати роботи з озеленення парку. Передбачено видалення сухостою та зняття омели з дерев. На ці роботи передбачено 150 тис грн. з природоохоронного фонду міського бюджету.

Оставить свой комментарий: