До кінця цього року у Львові буде 50 км велосипедних доріжок. Про це сьогодні, 8 липня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий." /> До кінця цього року у Львові буде 50 км велосипедних доріжок. Про це сьогодні, 8 липня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий."> До кінця цього року у Львові буде 50 км велосипедних доріжок. Про це сьогодні, 8 липня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий." />

До кінця року у Львові обіцяють облаштувати 50 км велодоріжок

logo
До кінця року у Львові обіцяють облаштувати 50 км велодоріжок - главная фотография

До кінця цього року у Львові буде 50 км велосипедних доріжок. Про це сьогодні, 8 липня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
«Ми ремонтуємо дороги і велодоріжки. До кінця цього року будемо мати 50 км окремих велосипедних доріжок. Маємо 570 км доріг у Львові, моя мета – зробити 268 км велосипедних доріжок. Щоб фактично кожна друга вулиця мала велосипедну доріжку. Щоб усі мешканці могли користуватись ровером не тільки як забавкою, а  як транспортним засобом, що є в багатьох європейських містах», – зауважив міський голова.
Це, за його словами, і зменшує кількість корків, і дає можливість бути в хорошій формі.

Оставить свой комментарий: