Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно зі слідчим управління обласної міліції викрили секретаря міської ради одного з районів Львівської" /> Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно зі слідчим управління обласної міліції викрили секретаря міської ради одного з районів Львівської"> Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно зі слідчим управління обласної міліції викрили секретаря міської ради одного з районів Львівської" />

На Львівщині з хабарем затримали секретаря міської ради

logo
На Львівщині з хабарем затримали секретаря міської ради - главная фотография

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно зі слідчим управління обласної міліції викрили секретаря міської ради одного з районів Львівської області. Про це повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Львівській області.
Посадовець оцінив свої обов’язки у 1000 доларів США. Таку винагороду чоловік хотів отримати за позитивно вирішене питання під час сесії міськради про виділення земельної ділянки під будівництво й обслуговування житлового будинку. Крім цього, секретар міської ради пообіцяв у подальшому прийняти позитивне рішення із цього питання на сесії.
Правоохоронці затримали зловмисника під час того, як він отримав частину суми – 800 доларів США, та хотів обміняти їх у пункті обміну валют.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 368 КК України. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини цієї події, – повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Оставить свой комментарий: