Делегація Львівщини на чолі з головою облдержадміністрації Віктором Шемчуком з 3 до 5 липня з офіційною поїздкою перебуває у Федеральній землі Штирія (Республіка Австрі" /> Делегація Львівщини на чолі з головою облдержадміністрації Віктором Шемчуком з 3 до 5 липня з офіційною поїздкою перебуває у Федеральній землі Штирія (Республіка Австрі"> Делегація Львівщини на чолі з головою облдержадміністрації Віктором Шемчуком з 3 до 5 липня з офіційною поїздкою перебуває у Федеральній землі Штирія (Республіка Австрі" />

Львівський губернатор відправився в Австрію за досвідом

logo
Львівський губернатор відправився в Австрію за досвідом - главная фотография

Делегація Львівщини на чолі з головою облдержадміністрації Віктором Шемчуком з 3 до 5 липня з офіційною поїздкою перебуває у Федеральній землі Штирія (Республіка Австрія), інформує прес-служба ЛОДА.
В рамках поїздки запланована зустріч з представником міської ради м. Грац Герхардом Рушом та зустріч з представниками університету ім. Карла Франца.
Представники делегації також ознайомляться з енергетичним сектором Штирії, оглянуть центр Holzinnovationszentrums та сонячну електростанцію у м. Грац.
Також у п’ятницю, 5 липня, у м. Грац відбудеться підписання Угоди про міжрегіональну співпрацю між Львівською областю та Федеральною землею Штирія.

Оставить свой комментарий: