ЛМКП «Львівводоканал» продовжує нарощувати борг перед ПАТ «Львівобленерго» і не виконує свої гарантійні зобов’язання щодо розрахунків за спожиту електроенергію." /> ЛМКП «Львівводоканал» продовжує нарощувати борг перед ПАТ «Львівобленерго» і не виконує свої гарантійні зобов’язання щодо розрахунків за спожиту електроенергію."> ЛМКП «Львівводоканал» продовжує нарощувати борг перед ПАТ «Львівобленерго» і не виконує свої гарантійні зобов’язання щодо розрахунків за спожиту електроенергію." />

"Львівводоканал" 15 липня можуть відключити від електропостачання

logo
"Львівводоканал" 15 липня можуть відключити від електропостачання - главная фотография

ЛМКП «Львівводоканал» продовжує нарощувати борг перед ПАТ «Львівобленерго» і не виконує свої гарантійні зобов’язання щодо розрахунків за спожиту електроенергію. Таким чином, «Львівобленерго» попереджає про припинення електропостачання з 15 липня. Про це повідомили сьогодні у відділі корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».
За червень 2013 р. борг "Львівводоканалу" за спожиту електричну енергію зріс на 2,4 млн грн та на сьогоднішній день становить 5,3 млн грн, йдеться в повідомленні
Сьогодні, 2 липня 2013 р., "Львівобленерго" скерувало офіційні листи керівництву "Львівводоканалу", а також на адресу голови Львівської ОДА Віктора Шемчука та міського голови Львова Андрія Садового щодо припинення електропостачання водоканалу у зв'язку з незадовільним станом розрахунків за спожиту електроенергію.
Проте, зазначили у товаристві, за останні п’ять місяців поточного року ЛМКП "Львівводоканал" жодного разу не виконало своїх гарантійних зобов’язань щодо погашення заборгованості і проведення розрахунків за спожиту електричну енергію.

Оставить свой комментарий: