Із 16 людей, які працювали в управлінні сім’ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації, станом на сьогодні залишил" /> Із 16 людей, які працювали в управлінні сім’ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації, станом на сьогодні залишил"> Із 16 людей, які працювали в управлінні сім’ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації, станом на сьогодні залишил" />

З «молодіжного» управління Львівської ОДА звільнилося три чверті працівників

logo
З «молодіжного» управління Львівської ОДА звільнилося три чверті працівників - главная фотография

Із 16 людей, які працювали в управлінні сім’ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації, станом на сьогодні залишились працювати лише 4 особи.
Про це повідомив в. о. начальника відповідного департаменту ОДА Михайло Брегін під час сесії Львівської обласної ради.
Брегін пояснив, що така ситуація склалася через непостійність керівництва та їх дій - люди, які звільнилися «не бачили перспективи, не знали, що буде діятися, керівник, який прийшов, сформував свою команду і пішов».
В.о. начальника роз’яснив, що тепер головне завдання, незважаючи на втрати, організувати літній відпочинок дітей на достатньому рівні.
Варто нагадати, що Богдан Хруставчук очолив управління сім’ї та молоді Львівської ОДА на початку березня. Вже у травні Хруставчук написав заяву на звільнення.

Оставить свой комментарий: