Як повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області, у розшук оголошено заступника мера міста Миколаїв на Львівщині – Янкевича Василя Івановича, 1955 року народження." /> Як повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області, у розшук оголошено заступника мера міста Миколаїв на Львівщині – Янкевича Василя Івановича, 1955 року народження."> Як повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області, у розшук оголошено заступника мера міста Миколаїв на Львівщині – Янкевича Василя Івановича, 1955 року народження." />

Львівська міліція оголосила у розшук районного урядовця

logo
Львівська міліція оголосила у розшук районного урядовця - главная фотография

Як повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області, у розшук оголошено заступника мера міста Миколаїв на Львівщині – Янкевича Василя Івановича, 1955 року народження. Чоловіка звинувачують в одержанні хабаря в особливо великих розмірах, днями його було затримано на цьому злочині.
За попередніми даними, група місцевих урядовців на чолі з головою Миколаїва вимагала з підприємців 2 мільйона 200 тисяч гривень за купівлю земельної ділянки під будівництво літейного заводу. В свою чергу, урядовці обіцяли знизити фактичну вартість землі та інвестиційний внесок до місцевого бюджету міста.

Оставить свой комментарий: