Французька Alstom і український холдинг ЛАЗ починають спільне виробництво трамваїв і компонентів для них в Україні для місцевого ринку та країн СНД." /> Французька Alstom і український холдинг ЛАЗ починають спільне виробництво трамваїв і компонентів для них в Україні для місцевого ринку та країн СНД."> Французька Alstom і український холдинг ЛАЗ починають спільне виробництво трамваїв і компонентів для них в Україні для місцевого ринку та країн СНД." />

Французи хочуть виготовляти трамваї на базі львівського заводу

logo
Французи хочуть виготовляти трамваї на базі львівського заводу - главная фотография

Французька Alstom і український холдинг ЛАЗ починають спільне виробництво трамваїв і компонентів для них в Україні для місцевого ринку та країн СНД.
Як пише "Комерсант-Україна" в матеріалі "Трамвай для двоих", прес-секретар Alstom Ізабель Тураншо підтвердила цю інформацію, додавши, що з боку Alstom меморандум підпише старший віце-президент з СНД Бернар Гонне.
"Ідея співпраці полягає в тому, щоб виробляти трамваї та компоненти для них в Україні для місцевого ринку та країн СНД. У нас є в Росії спільне підприємство з виробництва трамваїв з підприємством Трансмашхолдинг - ТрамРус, яке буде взаємодіяти з українським підприємством", - сказала вона.
Чуркін зазначив, що французька компанія передає технологію і конструкторську документацію для виробництва 25 - і 32-метрових трамваїв. Вартість виготовленої в Україні продукції становитиме 10-20 млн грн залежно від комплектації.
У холдингу ЛАЗ повідомили, що обидві компанії мають намір інвестувати кошти в розвиток виробництва в Україні, але суми не уточнили, посилаючись на комерційну таємницю. Джерело, ознайомлене з умовами співпраці, каже, що українська сторона заплатить за передачу технології щонайменше 20 млн євро.
У ЛАЗі зазначають, що Alstom шукає оптимальну виробничу базу, розглядаючи підприємства в Запоріжжі, Харкові та Львові. Французька компанія також вивчає виробничі потужності машинобудівних підприємств країни, щоб визначитися, які комплектуючі та обладнання можна використовувати при виробництві трамваїв. Старт виробництва дослідного зразка запланований на кінець року.

Оставить свой комментарий: