Європейський банк реконструкції і розвитку надасть "Львівтеплоенерго" 30 млн. євро на реконструкцію централізованого теплопостачання Львова." /> Європейський банк реконструкції і розвитку надасть "Львівтеплоенерго" 30 млн. євро на реконструкцію централізованого теплопостачання Львова."> Європейський банк реконструкції і розвитку надасть "Львівтеплоенерго" 30 млн. євро на реконструкцію централізованого теплопостачання Львова." />

ЄБРР виділить 20 мільйонів євро на теплопостачання Львова

logo
ЄБРР виділить 20 мільйонів євро на теплопостачання Львова - главная фотография

Європейський банк реконструкції і розвитку надасть "Львівтеплоенерго" 30 млн. євро на реконструкцію централізованого теплопостачання Львова. Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.
Проект буде складатися з кредитних коштів ЄБРР у розмірі до 20 млн. євро, доповнених грантом у розмірі до 10 млн. євро з боку Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології.
"Кредитні кошти дозволять профінансувати впровадження окремих теплових підстанцій, реконструкцію та модернізацію теплових мереж, установку газових міні-ТЕЦ для виробництва тепла та електроенергії, заміну застарілих магістральних трубопроводів та встановлення необхідних систем контролю", - йдеться у повідомленні.
Очікується, що реалізація цього проекту дозволить Львова скоротити споживання природного газу, електроенергії  та води.

Оставить свой комментарий: