У Львові закриють на ремонт найдовшу вулицю міста

logo
У Львові закриють на ремонт найдовшу вулицю міста - главная фотография

Ремонт вулиці Городоцької від церкви Анни до ТЦ “Магнус” розпочнуть до кінця червня. Про це повідомив Андрій Садовий, міський голова Львова.
За словами пана Садового, згідно з проектом, окрім ремонту дороги, передбачено будівництво транспортної розв’язки біля церкви Анни.
“Плануємо розпочати цього місяця. Зараз триває процес оформлення документів. Важливо, щоб були оформлені усі документи”, -- поінформував міський голова Львова.
"Це ділянка, яка має бути додатково зроблена. Прийняті усі судові рішення щодо викупу невеликого приміщення для потреб громади міста. Кошти у казначействі, чекаємо, коли казначейство цей платіж здійснить. Тоді можемо, викупивши приміщення, його розбирати і прокладати там дорожнє полотно та робити розв’язку. Ці роботи плануємо зробити у літній період», - наголосив Садовий.
Нагадаємо, цього року мають ремонтувати ділянку вул Городоцької від церкви Анни до ТЦ «Магнус». Кошторис робіт – 4 млн євро. Як уточнив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», ремонт триватиме 5-6 місяців.

Оставить свой комментарий: