У Львівській області 6 червня співробітниками львівської міліції було затримано міського голову одного з районних центрів Львівської області за вимагання та часткове от" /> У Львівській області 6 червня співробітниками львівської міліції було затримано міського голову одного з районних центрів Львівської області за вимагання та часткове от"> У Львівській області 6 червня співробітниками львівської міліції було затримано міського голову одного з районних центрів Львівської області за вимагання та часткове от" />

Голову райцентру на Львівщині спіймали з мільйонним хабаром

logo
Голову райцентру на Львівщині спіймали з мільйонним хабаром - главная фотография

У Львівській області 6 червня співробітниками львівської міліції було затримано міського голову одного з районних центрів Львівської області за вимагання та часткове отримання хабара в розмірі 2 млн 200 тис. грн. Як повідомили у головному управлінні МВС України у Львівській області, міський голова вимагав хабар від групи підприємців за викуп земельної ділянки під будівництво ливарного заводу. Мера затримали під час отримання першої частини хабара в сумі 1 млн. грн.
Вимагали таку «подяку» за сприяння комерційній структурі у викупі земельної ділянки під будівництво ливарного заводу, наданні переваги під час проведення аукціону зі зниженням самої вартості землі та зменшенням у подальшому удвічі інвестиційного внеску до бюджету міськради.
За неофіційною інформацією, йдеться про міського голову Миколаєва.

Оставить свой комментарий: