Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на заміщення посади ректора Львівського Національного Університету ім. Франка." /> Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на заміщення посади ректора Львівського Національного Університету ім. Франка."> Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на заміщення посади ректора Львівського Національного Університету ім. Франка." />

Табачник шукає заміну ректору львівського вишу

logo
Табачник шукає заміну ректору львівського вишу - главная фотография

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на заміщення посади ректора Львівського Національного Університету ім. Франка. Відповідний наказ від 4 червня був опублікований на сайті відомства.
В документі наказується департаменту роботи з персоналом спільно з адміністрацією ЛНУ організувати проведення виборів керівника вищого навчального закладу згідно з вимогами статей 37 і 39 закону "Про вищу освіту".
Відповідно до наказу, буде організовано прийом та розгляд документів від претендентів на їх відповідність вимогам, передбачених Законом України «Про вищу освіту», та внесено кандидатури претендентів до вищого колегіального органу громадського самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка для проведення голосування.
Контроль за виконанням наказу Дмитро Табачник залишив за собою.

Оставить свой комментарий: