До 15 червня у Львові має працювати 15 терміналів з продажу квитків на електротранспорт. Сьогодні у місті у тестовому режимі працює три таких термінали: на вул." /> До 15 червня у Львові має працювати 15 терміналів з продажу квитків на електротранспорт. Сьогодні у місті у тестовому режимі працює три таких термінали: на вул."> До 15 червня у Львові має працювати 15 терміналів з продажу квитків на електротранспорт. Сьогодні у місті у тестовому режимі працює три таких термінали: на вул." />

«Львівелектротранс» встановлює термінали на зупинках

logo
«Львівелектротранс» встановлює термінали на зупинках - главная фотография

До 15 червня у Львові має працювати 15 терміналів з продажу квитків на електротранспорт. Сьогодні у місті у тестовому режимі працює три таких термінали: на вул. Сахарова, вул. Коновальця, 109 та вул. Франка,33, повідомили у прес-службі ЛМР.
«Це дуже зручно, тому що придбати квиток у водія важко, створюється черга. Тому такі термінали спростять роботу водіїв та процес придбання талонів. Це зручно для користування. Більше того, ми плануємо встановити зверху в цих терміналах монітор, де буде показана інформація про прибуття трамвая, так само, як зараз є на зупинці на вул. Саксаганського. До 15 червня встановлять ще 2 монітори - один буде на вул. Сахарова, інший - на площі св. Юра», – розповів Сергій Перепелюк, в.о. начальника відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс».
До початку липня всі термінали запрацюють. Після цього буде прийнято рішення про подальший розвиток проекту. Загалом же передбачено встановити 78 терміналів на вулицях Львова за кошти інвестора.

Оставить свой комментарий: