Десятку найбагатших львів’ян за версією Forbes очолив Антонов

logo
Десятку найбагатших львів’ян за версією Forbes очолив Антонов - главная фотография Рейтинг найбагатших мешканців Львова очолив Віталій Антонов (концерн «Галнафтогаз»), його статки оцінено у $264 млн. Про це повідомив журнал «Forbes-Україна». До списку увійшли бізнесмени, що проживають у Львівській області, і ті, які мають компанії зі штаб-квартирами в регіоні.
Значні статки мають Петро Димінський («Контініум») – $170 млн та Тарас Барщовський (T.B.Fruit) – $141 млн. Решта львів’ян, які ввійшли до десятки найбагатших, мають статки менше від $100 млн: Іван Залізний («Оліяр», «Майола») – $78 млн, Тарас Кіцмей (SoftServe) – $38 млн, Богдан Козак («Львівхолод») – $26 млн, Микола Кміть (IDS Borjomi) – $25 млн, Орест Вовк («Ензім», «Кормтотех») – $15 млн, Іван Охабський (Львівський лікеро-горілчаний завод) – $14 млн, Роман Федишин (ринки «Шувар» і «Столичний») – $12 млн.
Як зазначили автори рейтингу, робити львівський номер було важко і легко. Важко – тому що тут майже немає мультимільйонерів, а мільярдерів (поки що) нема взагалі… Легко – тому що тут багато правильного і цікавого середнього бізнесу, який розвивається завдяки підприємницькій жилці, а не розпилу бюджетних коштів чи монопольному становищу.
 

Оставить свой комментарий: