Головний податківець Львівщини вирішив звільнитися

logo
Головний податківець Львівщини вирішив звільнитися - главная фотография Начальник податкової міліції ДПС у Львівській області Руслан Плющ написав заяву на звільнення. Про це поінформував Віталій Пекарчук, виконувач обов'язків начальника головного управління Міндоходів області.
«Колишній перший заступник голови ДПС у Львівській області – начальник управління податкової міліції Руслан Плющ написав рапорт на звільнення з рядів податкової міліції України. Йому пропонували посади в головному управлінні податкової міліції України, однак він відмовився і за власним бажанням звільнився», – сказав Пекарчук.
На запитання, чи може він озвучити причини подання рапорту на звільнення, Віталій Пекарчук відповів: «У нас були добрі з ним відносини, але не настільки добрі, щоб зазирати йому в душу».
Нагадаємо, що останнім часом з податковою міліцією Львівщини було пов’язано кілька резонансних подій. Так, у березні цього року працівники податкової міліції провели обшук в кабінеті начальника Львівської залізниці Богдана Піха.
У жовтні минулого року Руслан Плющ повідомляв, що за перших дев’ять місяців 2012 року податкова міліція розкрила 154 злочини у сфері оподаткування.
 

Оставить свой комментарий: