Львівським дорожникам загрожує 5 років ув’язнення

logo
Львівським дорожникам загрожує 5 років ув’язнення - главная фотография Прокуратура Львівської області затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо посадовців, які завищили вартість ремонту доріг Львівщини. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури.
Як сказано у повідомленні, службові особи філії "Жовківська дорожньо-експлуатаційна дільниця" ДП "Львівський облавтодор" внесли в акти виконаних робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного  та місцевого значення завідомо неправдиві відомості. Йдеться про ремонт дороги на ділянці "Львів-Рава-Руська" та "Ковель-В.Волинський-Червоноград-Жовква".
"Посадовці завищили вартість їх виконання на 122 тисячі гривень, що призвело до незаконних видатків з держбюджету", - зазначили в прокуратурі.
До суду скеровано обвинувальний акт за ч. 1 ст. 364 "Зловживання владою або службовим становищем" та ч. 1 ст. 366 "Службове підроблення" Кримінального кодексу.
Також скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 367 КК України щодо службових осіб облавтодору Львівської області.
"Відповідальні за контроль правильності визначення вартості робіт по капітальному і поточному ремонтах, а також експлуатаційному утриманню доріг місцевого значення ("Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий") та державного значення ("М-10 Львів- Краковець"), прийняли виконані роботи без перевірки якості та повноти їх виконання", - пояснили в прокуратурі.
Внаслідок цього інтересам держави спричинено шкоду в розмірі понад 169 тисяч гривень.
 

Оставить свой комментарий: