Головних дорожників Львівщини таки звільнили

logo
Головних дорожників Львівщини таки звільнили - главная фотография Учора, 14 травня, виданий наказ про звільнення начальника служби автомобільних доріг Львівщини Тараса Сиротинського та начальника облавтодору Юрія Тарасовича, повідомляє «Зік».
Раніше голова Львівської ОДА Віктор Шемчук наголосив, що домагатиметься звільнення обох «дорожніх» начальників. І навіть продемонстрував підписані ним подання щодо «відповідності займаним посадам» Тарасовичем та Сиротинським.
«Я ці всі документи передав відповідним особам в Київ, рішення прийняті. Мотивація цих рішень відповідає тому, що надіслала фінансова інспекція, прокуратура, і що ми виявили самі», - зауважив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.
Цю заяву Шемчук зробив в прямому ефірі програми «Народний контроль», присвяченій катастрофічному стану автошляхів.
Журналісти тоді показали як зловживають під час ремонту доріг. Перевірити усі факти пообіцяв присутній в студії «Народного контролю» прокурор області Олег Василенко. Він також запевнив, що запросить журналістів перевірити роботу дорожників. Уже за кілька днів інспектували ділянки на трасі Львів – Тернопіль та Львів-Самбір у селі Оброшино та на шляху між селами Куровичі і Словіта. Там виявлені порушення і вже навіть відкриті кримінальні провадження.
 

Оставить свой комментарий: