Президента ФК "Карпати" заарештували за "хуліганку"

logo
Президента ФК "Карпати" заарештували за "хуліганку" - главная фотография Вчора Галицький районний суд Львова виніс постанову про адміністративний арешт 25-річного львів’янина, який 6 травня порушив Статтю 185 Адміністративного кодексу України.
Як повідомила начальник ВЗГ УМВС у Львівській області Світлана Добровольська, в «обливаний понеділок», 6 травня, правоохоронці склали адміністративний протокол за Статтею 185 Адміністративного кодексу України «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції при виконанні ним службових обов'язків, а також вчинення таких же дій щодо члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв'язку з їх участю в охороні громадського порядку» на 25-річного львів’янина. Цей протокол був направлений у Галицький районний суд Львова.
«Вчора у Галицькому районному суді було прийняте рішення накласти на заарештованого львів’янина адміністративний арешт на три доби. Зараз він перебуває у ізоляторі тимчасового тримання і буде там знаходитись три доби», – пояснила речник ГУ МВС у Львівській області.
Нагадаємо, Тарас Павлів (у фан-колах знаний як Гладіатор) є головою громадської організації "Завжди вірні", яку створили вболівальники "Карпат". У вересні 2012 року почесний президент ФК "Карпати" Петро Димінський повністю передав управлінські повноваження клубом "Завжди вірним".
 

Оставить свой комментарий: