Держказначейство заблокувало Львову 16,5 млн. грн.

logo
Держказначейство заблокувало Львову 16,5 млн. грн. - главная фотография Станом на 13 травня органи Державної казначейської служби не виконують платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на загальну суму 16 млн. 580 тис. грн. Про це повідомили в Львівській міській раді.
"Працівники  КП «Львівавтодор» вже три місяці не можуть отримати заробітну плату на загальну суму 800 тис грн. Також  не отримали зарплату за березень та квітень працівники  КП «ШРП Галицького району - підприємство не має коштів на паливо та інші матеріали", - сказано в повідомленні прес-служби ради.
У зв’язку з цим, районні адміністрації не можуть розпочати ремонт доріг. Як розповів голова Шевченківської районної адміністрації, у районі не розпочали ремонт вул Тунельної-Варшавської та вул Золотої.
Також не можуть розпочати ремонт пр Червоної Калини. Як розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк, станом на сьогодні Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень адміністрації на суму понад 1,2 млн грн.
Загалом по місту через невиконання казначейством платежів вчасно не розпочали ремонт вул Кавалерідзе, Хоткевича, Трильовського, Миколайчука, деяких вулиць в Рясне-1 та Рясне-2.
За рахунками Франківської районної адміністрації не проплачено 930 тис грн. Йдеться про кошти за виконані роботи – ремонт доріг, санітарна очистка, придбання піскосуміші. Личаківській районній адміністрації не проплачують 400 тис грн на ремонт доріг, санітарну очистку, на роботу ШРП, Шевченківській – 890 тис грн на ремонт житлового фонду, ремонт доріг, Залізничній – 734 тис грн на санітарну очистку, механізоване і ручне прибирання, встановлення дорожніх знаків, ремонт покрівель. Також ШРП цього району не отримало 501 тис грн – кошти на зарплату і матеріали. ЛКП «ШРП Личаківського району» не отримало 220 тис грн.
 

Оставить свой комментарий: