У Львові суд призупинив ухвалу про заборону окупаційної символіки

logo
У Львові суд призупинив ухвалу про заборону окупаційної символіки - главная фотография Львівський окружний адміністративний суд сьогодні призупинив дію ухвали Львівської міської ради від 25 квітня "Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста Львова" до вирішення питання по суті. Про це повідомила прокуратура Львівської області. Суд призначив чергове судове засідання в цій справі на 29 травня.
«Своїм рішенням суд призупинив оскаржені положення рішення Львівської обласної ради про вшанування жертв Другої світової війни. Також є рішення суду, яким призупинена ухвала Львівської міської ради про заборону використання окупаційної символіки до остаточного рішення суду», - розповіла речниця прокуратури Львівської області Мар’яна Гайовська.
Нагадаємо, 25 квітня цього року депутати Львівської міської ради заборонили використовувати «окупаційну символіку - символіку СРСР, комуністичну і нацистську на території міста Львова». 26 квітня Львівська обласна рада прийняла рішення про недопустимість використання 8 та 9 травня радянсько-комуністичної чи нацистської символіки. Прокуратура Львівщини повідомила, що перевіряє законність прийнятих рішень органами місцевого самоврядування щодо відзначення 8 та 9 травня, а згодом оскаржила в суді ці рішення.
 

Оставить свой комментарий: