Прокуратура Львівщини оскаржила оголошення 8 травня днем скорботи

logo
Прокуратура Львівщини оскаржила оголошення 8 травня днем скорботи - главная фотография Органи прокуратури Львівської області звернулися до суду щодо деяких пунктів рішень Львівської міської та обласної рад стосовно порядку святкування Дня перемоги у Львівській області.
Прокуратури Львівщини вважає незаконним прийняті Львівською міськрадою 25 квітня цього року ухвали  «Про оголошення 8 травня у м. Львові Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів та жертв Другої світової війни» та «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова», а також відповідне рішення від 26 квітня щодо порядку відзначення 8 та 9 травня, прийнятого Львівською облрадою.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.
«Прокуратурою Львова з’ясовано, що ухвала ЛМР в частині заборони використання символіки років Великої Вітчизняної війни, зокрема, копій Прапора Перемоги під час масових заходів,- суперечить положенням Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
Водночас, суперечить вимогам законодавства й частина ухвали ЛМР про оголошення 8 травня у Львові Днем скорботи, яка стосується вивішення Державного прапора з траурними стрічками та приспущення Державного Прапора України на будівлях державних установ.
У прокуратурі наголосили, що ухвалення таких рішень належить виключно до повноважень Верховної Ради України.

Оставить свой комментарий: