Влада придумала, як врятувати львівський стадіон

logo
Влада придумала, як врятувати львівський стадіон - главная фотография «Арену Львів» віддадуть в підпорядкування Міністерства молоді та спорту. Поки що документ доопрацьовують і з’явиться він вже через кілька днів.
Про це розповів начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.
«Така постанова Кабміну уже завізована, лише не підписана і номера нема, оскільки деякі додатки до неї не оформили, тому дещо поправляють. Це технічні моменти. Незабаром вона буде зареєстрована. У документі йдеться про передачу стадіону «Арена Львів» до сфери управління Міністерства молоді та спорту України», – розповів чиновник.
Майборода уточнив, що це дозволить завершити будівельні роботи на стадіоні та повернути борги, гроші під це вже закладені.
Разом з тим, він вважає, що потрібна футбольна команда, яка б загосподарювала цей стадіон. Тоді до нього можна додавати інші можливості – проведення різних заходів. Втім, як повідомлялося раніше, ФК «Карпати» відмовилися від переходу на «Арену Львів» через високу вартість оренди.
 

Оставить свой комментарий: