Найближчим часом на Львівщині оголосять концесійний тендер щодо ремонту дороги Краківець-Львів-Броди із подальшою перспективою переходу до такого виконання дороги до Рі" /> Найближчим часом на Львівщині оголосять концесійний тендер щодо ремонту дороги Краківець-Львів-Броди із подальшою перспективою переходу до такого виконання дороги до Рі"> Найближчим часом на Львівщині оголосять концесійний тендер щодо ремонту дороги Краківець-Львів-Броди із подальшою перспективою переходу до такого виконання дороги до Рі" />

На Львівщині з’явиться перша платна дорога

logo
На Львівщині з’явиться перша платна дорога - главная фотография

Найближчим часом на Львівщині оголосять концесійний тендер щодо ремонту дороги Краківець-Львів-Броди із подальшою перспективою переходу до такого виконання дороги до Рівного, повідомляє Галінфо. Про відповідні наміри сьогодні повідомив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, під час засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.
За його словами, ця ідея передачі доріг у концесію не нова, але вона дуже сьогодні потрібна, адже це дасть змогу не лише привести дорогу до нормального стану, але й забезпечити 2,5 тис робочих місць у сфері дорожнього будівництва та ще 7 тис. робочих місць у супутніх сферах.
«Це буде перший в Україні приклад платної дороги, і ми в цьому році дамо на це старт», - зазначив Віктор Шемчук.
Він також додав, що наступного тижня має намір зустрітися із потенційними концесіонерами, які вже попередньо підтвердили, що готові працювати на Львівщині.
За словами Шемчука, вони планують в якості авансу розпочати робити  ділянку дороги на об’їзді Львова.

Оставить свой комментарий: