У Львові затримано чотирьох працівників міліції, які збували наркозалежним особам наркотики." /> У Львові затримано чотирьох працівників міліції, які збували наркозалежним особам наркотики."> У Львові затримано чотирьох працівників міліції, які збували наркозалежним особам наркотики." />

У Львові затримано 4 міліціонерів-наркоторговців

logo
У Львові затримано 4 міліціонерів-наркоторговців - главная фотография

У Львові затримано чотирьох працівників міліції, які збували наркозалежним особам наркотики. Після цього міліціонери вимагали у них грошові кошти за непритягнення до відповідальності.
Затримані за попередньою змовою між собою, із залученням інших громадян збували наркотичні засоби. Потім міліціонери ловили "покупців" та вимагали у них гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності.
Зокрема, в епізоді, про який йдеться, працівники міліції затримали особу, у якої виявили наркотичні засоби. Відтак, зажадали від неї 49 тис. грн - за непритягнення. Внаслідок подальших перемовин вимагачі погодились на чотири тисячі доларів США. Незаконну оборудку припинили слідчі та оперативні працівники.
Слідчим прокуратури Львівської області окрім вищезгаданих 4 міліціонерів було затримана ще одна особа, яка надавала їм активне сприяння у злочинній діяльності.

Оставить свой комментарий: