Державна фінансова інспекція у Львівській області підтвердила зловживання з боку працівників Централізованої бухгалтерії віділу освіти Галицького району щодо виплати за" /> Державна фінансова інспекція у Львівській області підтвердила зловживання з боку працівників Централізованої бухгалтерії віділу освіти Галицького району щодо виплати за"> Державна фінансова інспекція у Львівській області підтвердила зловживання з боку працівників Централізованої бухгалтерії віділу освіти Галицького району щодо виплати за" />

Держфінінспекція підтвердила мільйонні зловживання у відділі освіти Львова

logo
Держфінінспекція підтвердила мільйонні зловживання у відділі освіти Львова - главная фотография

Державна фінансова інспекція у Львівській області підтвердила зловживання з боку працівників Централізованої бухгалтерії віділу освіти Галицького району щодо виплати заробітної плати працівникам галузі освіти.
Як розповів Юліан Дзямба, виконувач обов'язків начальника Держфінінспекції у Львівській області, фінансова інспекція провела ревізію наприкінці минулого року за зверненням міського голови Львова та за  дорученням Львівського міського управління ГУ МВСУ у Львівській області.
Дзямба наголосив, що у результаті перевірки встановлено, що працівники централізованої бухгалтерії привласнили майже 3 мільйони гривень.
Начальник відділу інспектування у сфері освіти і науки Держфінінспекцї у Львівській області Галина Бурда зазначила, що під час ревізії перевіряли використання коштів, призначених на зарплати працівникам освіти, що обслуговуються централізованою бухгалтерією, а це – вісім дошкільних навчальних закладів, одна середня школа, апарат відділу освіти, група централізованого господарського обслуговування та централізована бухгалтерія.
За її словами, основним джерелом отримання коштів було значне завищення потреби бюджетного фінансування на оплату праці. «До розрахунку було включено виплати необов’язкового характеру, які у подальшому не виплачувалися, а були присвоєні окремими працівниками бухгалтерії», – зазначила Бурда.
Зокрема, встановлено необґрунтовану виплату премій, переплату матеріальних допомог на вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення, подвійні виплати допомоги з тимчасової втрати працездатності, неправильне встановлення посадових окладів, переплати підрядним організаціям за виконані роботи та покриття витрат орендарю.
За результатами перевірки на 6 посадових осіб склали протоколи про адміністративне правопорушення. Керівнику відділу освіти пред'явили вимоги щодо повного усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб. Матеріали ревізії передали її ініціатору – ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області.

Оставить свой комментарий: